Kapat

Hakkımızda


Firmamız ebeveynlerin tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılamak amacıyla 2000 yılında kuruldu. İstanbul, Sarıyer lokasyonundaki fiziksel mağazasıyla hizmetine devam eden firma, daha geniş kitlelerle buluşmak amacıyla 2013 yılında Bebekal.com sitesini hayata geçirdi. 
 
Bebek Al online satış sitemizle, değerli ebeveynlerimizin hayatlarına ufak dokunuşlarla güzellikler katmayı ilke edinmiş bulunmaktayız. Anne, bebek ve çocuk ihtiyaçları konusunda sektörün önde gelen isimlerinden biri olmaya kararlıyız. Kaliteli ve güvenilir geniş ürün yelpazemizde 100'ün üzerinde marka ve 5000 adet ürün çeşidini sizlerle buluşturuyoruz. Uygun fiyat politikasıyla da yüzleri güldüren firmamız müşteri memnuniyetini sürdürmek konusunda da çok iddialı. Beklenileni en kapsamlı şekilde sunan Bebekal.com, anne ve anne adaylarına oturdukları yerden konforlu bir şekilde alışveriş yapma şansını sunuyor. 

Aradığınız ürüne kolayca erişmenizi sağlayan özel site tasarımımızla konforlu bir satın alma deneyimi sizleri bekliyor. Maksimum alışveriş memnuniyeti sağlayan güvenli ödeme protokolü, hızlı kargo, online ödeme gibi detaylar da Bebekal.com’da sizi bekleyen diğer avantajlar. Siz de üstün alışveriş deneyimini yaşamak için sitemizden online siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz. 
 

© 2021 www.bebekal.com All rights reserved.

www.bebekal.com © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

Whatsapp iletişim Hattı