Kapat

Teslimat ve İade


SİPARİŞ TEMİN SÜRESİ

Tüm siparişleriniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. 2 iş günü içerisinde gönderilmeyen ürün hakkında müşteriye mail ya da telefon yolu ile ilgili bilgi verilmektedir.

Genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması Türkiye'nin tüm noktalarında ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi  mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler ve  tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl/ ilçe merkezlerimiz ve  mobil bölge dışında kalan bölgelere (köy, mezra,askeri birlikler v.b) ürün teslimatı yapılamamaktadır yada ekstra bir  kargo ücreti talep edilerek yapılabilmektedir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

YURT DIŞI GÖNDERİM YOKTUR

 

TESLİMATTA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Verilen siparişler engeç 48 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Müşteri, paketi teslim alırken bazı hususlara özellikle dikkat etmelidir. Dikkat edilmemesi halinde paket size layıkıyla ulaştırıldığı kabul edilir.

Paket Kontrolü : Paket size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini kontrol edin. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri mutlaka kargo yetkilisi eşliğinde açarak kontrol edin. Beklenmedik bir durum oluştuysa paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak tarafımıza iade edilmesini sağlayın.

Hasarsız Görünen Paketler : Bazı durumlarda paket dışarıdan bakıldığında zarar görmemiş olsa bile içindeki ürünler her hangi bir sebepten dolayı zarar görmüş olabilir. Pakette bir hasar belirtisi olmasa bile paketi kargo yetkilisi eşliğinde kontrol edin.

Ücret Talebi : Kargo yetkilisi veya bu kılıkta herhangi bir şahıs sizden ücret talep ediyorsa kesinlikle ödeme yapmayın. Bu tür talepleri lütfen bize bildirin. Yalnızca kargo ücreti müşteriye ait gönderilerde kargo şirketi ücret tahsil edebilir. Gönderi ücreti ödemeniz gerektiğinde bebekal.com sipariş sayfasında kargo ücreti gözükmektedir.

© 2021 www.bebekal.com All rights reserved.

www.bebekal.com © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

Whatsapp iletişim Hattı